دریافت فایل تحقیق در مورد تاریخچه نسخه‌های اندروید

تحقیق فرمت فایل word تعداد صفحات 16 در این تحقیق موارد زیر برسی میشوند : تاریخچهٔ نسخههای سیستم عامل تلفن همراه اندروید با انتشار نسخه بتای این نرمافزار در ماه تحقیق در مورد تاریخچه نسخه‌های اندروید|1786741|daryanakhoda|تحقیق ,در, مورد, تاریخچه ,نسخه‌های ,اندروید
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق در مورد تاریخچه نسخه‌های اندروید آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تحقیق فرمت فایل word تعداد صفحات 16

در این تحقیق موارد زیر برسی میشوند:

تاریخچهٔ نسخه‌های سیستم عامل تلفن همراه اندروید با انتشار نسخه بتای این نرم‌افزار در ماه نوامبر سال ۲۰۰۷ آغاز شد. اولین نسخه تجاری این سیستم عامل در سپتامبر ۲۰۰۸ بر روی یکی از گوشی‌های شرکت HTC منتشر شد. این سیستم عامل در حال حاضر زیر نظر شرکت گوگل و اتحادیه گوشی باز(مخفف انگلیسی: OHA) در حال توسعه است.

از ماه آوریل سال ۲۰۰۹ و با انتشار نسخه ۱٫۵ هر نسخهٔ این سیستم عامل با نام یک شیرینی یا دسر نام گذاری می‌شود. این نام‌ها که از ترتیب حروف الفبای انگلیسی نیز پیروی می‌کنند تا کنون Cupcake (نوعی کیک بزرگتر از کیک کابلی)، Donut (نوعی پیراشکی)، Eclair (نوعی شیرینی خامه‌ای)، Foroy (مخفف عبارت Frozen Yogurt که یک نوع دسر است)، Gingerbread (نان زنجفیلی)، Ice Cream Sandwich (بستنی حصیری)، Jelly Bean (آب‌نبات ژله‌ای)، KitKat (شکلات کیت‌کت)، Lollipop (آبنبات چوبی)، Marshmallow (پف نبات) و Nougat (شیرینی نوقا) و oreo (نوعی بیسکوئیت کرم دار) بوده‌اند.

در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ اعلام شد که تا کنون بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا از این سیستم عامل استفاده می‌کنند.[۲] آخرین به روز رسانی اندروید نسخهٔ ۷ یا نوقا (Nougat) می‌باشد که در ماه اوت سال ۲۰۱۶ انتشار یافته است[۳] و از دستاوردهای سال ۲۰۱۶ است.

فهرست

اگر ایمیل یا جیمیل خود را در کادر زیر وارد نمیایید بعد از انجام خرید یک لینک دانلود برای شما ارسال میشود