دریافت فایل پروژه پاورپوینت بتن چیست

مقدمه : يكي از عوامل تخريب بتن در فلات مركزي ايران بتن ريزي در هواي گرم مي باشد. در محيطهاي گرم دماي بتن زياد بوده و اين مسوله موجب تبخير سريع آب ، گيرش زود رس پروژه پاورپوینت بتن چیست|1829516|daryanakhoda|بتن,معماری,عمران,سیمان
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروژه پاورپوینت بتن چیست آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه:
يكي از عوامل تخريب بتن در فلات مركزي ايران بتن ريزي در هواي گرم مي باشد. در محيطهاي گرم دماي بتن زياد بوده و اين مسوله موجب تبخير سريع آب ، گيرش زود رس و كاهش كاراوي بتن مي شود.
براي رسيدن به بتن مناسب و با مشخصات مكانيكي مورد نياز بايد شرايط ويژه باشد اي رعايت شود.

اقليم شناسي:
طبق طبقه بندي اقليمي بخش بزرگي از ايران داراي اقليم گرم مي باشد در فلات مركزي اقليم گرم و خشك و در سواحل و جزاير جنوبي اقليم گرم و مرطوب وجود دارد . در اقليم گرم و خشك تبخير بيشتر از بارندگي و اختلاف دماي شبانه روز به 25 درجه سلسيوس مي رسد. متوسط دما در روزهاي تابستاني حدود 45 و در زمستان حدود 30 درجه سلسيوس است. رطوب نسبي بسيار كم و به ندرت از 50 درجه افزايش مي يابد و عموما در حدود 10_20 درجه مي باشد تغييرات دما در شبانه روز منجر به وزش باد هاي گرم و عموما با گردباد و سرعت زياد مي شود.

تعداد اسلایدها:19

فایل :power point