دریافت فایل دانلود پاورپوینت حاکمیت بالینی چیست؟

پاورپوینت آماده حاکمیت بالینی چیست؟ برای رشته روان شناسی در 85 اسلاید طراحی شده بخشی از مطالبی که در این پاورپوینت مورد بررسی قرار میگیرد به شرح زیر است: - تعریدانلود پاورپوینت حاکمیت بالینی چیست؟|2123107|daryanakhoda| دانلود پاورپوينت, پاورپوينت, پاور, پاورپوينت آموزشي,پاورپوينت آماده,دانلود پاورپوینت حاکمیت بالینی چیست ,پاورپوینت رشته روان شناسی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت حاکمیت بالینی چیست؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پاورپوینت آماده حاکمیت بالینی چیست؟ برای رشته روان شناسی در 85 اسلاید طراحی شده بخشی از مطالبی که در این پاورپوینت مورد بررسی قرار میگیرد به شرح زیر است:

- تعریف نظام حاکميت خدمات باليني

- سه موضوع کلیدی

- چرا حاكميت باليني لازمست

- دستاورد حاكميت باليني براي بيماران چيست؟

- اجزاي مورد نياز براي يك سيستم حاكميت باليني توانمند

- اولويت ها و استراتژيها

- فرهنگ

- ساختارهاي كميته اي، سازماني و فرآيندها

- اندازه گيري عملكرد

- نقشها و مسئوليتها

و...

بخشی از متن پاورپوینت:

حاکمیت بالینی چیست ؟

چارچوبي که در آن سازمان هاي ارايه کننده خدمت در قبال بهبود دايمي کيفيت پاسخگو بوده و با استانداردهاي عالي ايجاد محيطي که در آن تعالي در خدمات باليني شکوفا مي شود به صيانت از خدمت مي پردازند.

تعریف نظام حاکميت خدمات باليني

اصطلاح حاکمیت بالینی به رویکردی سیستماتیک اطلاق می شود که در جهت تداوم و ارتقای کیفیت در سیستم مراقبت سلامت به کار گرفته می شود.حاکمیت بالینی می تواند به صورت یک تغییر فرهنگ درنظر گرفته شود که سازمانها را قادر می سازد تا مراقبتهای سلامتی را عرضه کنند و پاسخگوی نیازهای مشتریان بوده، تداوم داشته، بیمار محور و با کیفیت باشد.

چرا حاكميت باليني لازمست

- تغييرات در سياستهاي سلامت و اهمیت پیدا کردن موضوعاتی از قبیل: توجه به پیامدها، بالارفتن انتظارات بيماران و مراقبت كنندگان.- گذار اپيدميولوژيك، تغيير بارِ بيماريها و افزايش بيماريهاي مزمن- تغييرات دموگرافيك در جامعه ناشی از مسن شدن جمعیت و مهاجرتها.- پيشرفتهاي تكنولوژي سلامت و.... نکته:داخل فایل اصلی هیچ اسمی از سایت ما برده نمی شود

نکته ۲: پاورپوینت حاکمیت بالینی چیست؟ قابل ویرایش می باشد و می توانید آن را به دلخواه تغییر دهید

نکته 3: پاورپوینت ها برای جذابیت بیشتر شامل تصاویر می باشند

نکته 4: پاورپوینت ها آماده‌ی ارائه می باشند.