دریافت فایل کدنویسی و شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD در نرم افزار Proteus

دانلود توضیحات: این فایل مرتبط با دروس ریزپردازنده- میکروکنترلر- دیجیتال2- آز دیجیتال 2 بوده و در قالب فایل های Proteus و Code Vision می باشد. کد های مرتبط در نرم افزار Code Vision نوشته شده و شبیه سازی در نرم افزار Proteus انجام شده است. (شبیه سازی کدنویسی و شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD در نرم افزار Proteus|34056759|daryanakhoda|کدنویسی جمع دو عدد بر روی LCD,شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD,کدنویسی جمع دو عدد بر روی LCD در نرم افزار Proteus,شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD در نرم افزار Proteus,دانلود کدنویسی جمع دو عدد بر روی LCD,دانلود شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD
مشخصات فایل مورد نظر در مورد کدنویسی و شبیه سازی جمع دو عدد بر روی LCD در نرم افزار Proteus آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


توضیحات:
این فایل مرتبط با دروس ریزپردازنده- میکروکنترلر- دیجیتال2- آز دیجیتال 2 بوده و در قالب فایل های Proteus و Code Vision می باشد.

کد های مرتبط در نرم افزار Code Vision نوشته شده و شبیه سازی در نرم افزار Proteus انجام شده است. (شبیه سازی بدون مشکل تست و اجرا شده است)

دقت شود که این شبیه سازی در نرم افزار proteus از نسخه 8.9 و در نرم افزار Code Vision از نسخه 3.12 استفاده شده و باید از همین نسخه‌ها و یا بالاتر استفاده کرد.

فایل ها را حتما از حالت RAR خارج کرده و اجرا کنید.