دریافت فایل پاورپوینت بررسی تکنولوژی اینترنت چیست؟

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی تکنولوژی اینترنت، در قالب ppt و در 70 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: قسمتی از فهرست مطالب: مقدمه اينترنت چيست؟ سرويس گيرنده / سرويس پاورپوینت بررسی تکنولوژی اینترنت چیست؟|39016618|daryanakhoda|پاورپوینت بررسی تکنولوژی اینترنت چیست؟,تکنولوژی اینترنت اشیا IOT ,پیشرفت تکنولوژی اینترنت,اینترنت اشیاء,جدیدترین تکنولوژی اینترنت پرسرعت,تحقیق اینترنت چیست؟
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت بررسی تکنولوژی اینترنت چیست؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی تکنولوژی اینترنت،
در قالب ppt و در 70 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

قسمتی از فهرست مطالب:
مقدمه
اينترنت چيست؟
سرويس گيرنده / سرويس دهنده Client/Server
What is Networking?
Network Type?
LAN Topology
Four standard physical topologies
Bus Topology
Ring network
Star network
Topology
Internetworking Devices
Hubs
Backbone Bridge

و ...


بخشی از متن پاورپوینت:
مقدمه
باتوجه به تحولاتي كه بر اثر بكارگيري همه جانبه كامپيوتر و ارتباطات به خصوص در دو دهة اخير در كشورهاي پيشرفته بوقوع پيوسته، جهان وارد عرصة جديدي گرديده كه آنرا عصر اطلاعات مي نامند و براي حضور در اين عرصه و بهره گيري از امكانات آن بايد كلية جوامع خود را به فناوري اطلاعات (Information Technology) تجهيز نمايند.توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "تکنولوژی اینترنت" می باشد که در حجم 70 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.