دریافت فایل پاورپوینت بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟

دانلود پاورپوینت با موضوع بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟، در قالب ppt و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: بخشی از متن پاورپوینت: بایوس چیست؟ اگر هنگام روشن نمودن راپاورپوینت بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟|39016629|daryanakhoda|بایوس,چیپ بایوس,ورود به تنظیمات بایوس از ویندوز,بایوس چیست؟,تنظیمات بایوس, وظیفه بایوس,به روز رسانی بایوس,قفل بایوس,خرابی بایوس,انواع بایوس,آپدیت بایوس,پاورپوینت بایوس,تحقیق در مورد بایوس,تنظیمات بایوس,سیستم BIOS Setup
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟،
در قالب ppt و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

بخشی از متن پاورپوینت:
بایوس چیست؟
اگر هنگام روشن نمودن رايانه به نوشته‌هاي روي صفحه نمايش دقت کرده باشيد، مطمئنا نام BIOS به چشمتان خورده است. بايوس برگرفته از حروف اول کلمات Basic Input Ooutput ،System به معناي سيستم ورودي و خروجي مقدماتي است. در واقع يکی از متداول‌ترين موارد کاربرد حافظه‌های Flash، استفاده از آنان در بایوس است. بایوس اين اطمينان را به عناصر سخت‌افزاری نظير، تراشه‌ها ، هارد يسک ، پورت‌ها ، پردازنده و ... خواهد داد که بدرستی عمليات خود را در کنار يکديگر انجام دهند.

هر کامپيوتر (شخصی، دستی) دارای يک ريزپردازنده بعنوان واحد پردازشگر مرکزی است. ريزپردازنده يک المان سخت‌افزاری است. به منظور الزام پردازنده برای انجام يک عمليات خاص، می‌بايست مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها که نرم افزار ناميده می‌شوند، نوشته شده و در اختيار پردازنده قرار گيرد. از دو نوع نرم افزار استفاده می‌گردد :
- سيستم عامل: سيستم عامل، مجموعه‌ای از خدمات مورد نياز برای اجرای يک برنامه را فراهم می‌نمايد. ويندوز 98 ، 2000 و يا لينوکس نمونه‌هایی از سيستم‌های عامل می‌باشند.
- برنامه‌های کاربردی: برنامه‌های کاربردی، نرم‌افزارهایی هستند که به منظور تامين خواسته‌های خاصی طراحی و در اختيار کاربران گذاشته می‌شوند. برنامه هایی نظير : Word ، Excel و ... نمونه‌هایی از اين نوع نرم افزارها می‌باشند.

BIOS، در حقيقت نوع سومی از نرم افزارها بوده که کامپيوتر بمنظور عملکرد صحيح خود به آن نياز خواهد داشت. بايوس چند وظيفه متفاوت دارد که مهم‌ترين آن‌ها بارگذاري سيستم عامل است. هنگامي که شما رايانه خود را روشن مي‌کنيد ...
توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "بایوس (BIOS) کامپیوتر چیست؟ " می باشد که در حجم 20 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.