دریافت فایل پاورپوینت درس پنجم انسان و محیط زیست پایه یازدهم

دانلود پاورپوینت پایه یازدهم با موضوع درس پنجم انسان و محیط زیست ، در قالب ppt و در 84 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آمپاورپوینت درس پنجم انسان و محیط زیست پایه یازدهم|39028431|daryanakhoda|پاورپوینت درس پنجم انسان و محیط زیست یازدهم , دانلود پاورپوینت یازدهم با موضوع درس پنجم انسان و محیط زیست , پاورپوینت کلاس یازدهم در مورد درس پنجم انسان و محیط زیست , پاورپوینت کلاس یازدهم , پاورپوینت پایه یازدهم درس پنجم انسان و محیط زیست , دان,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس پنجم انسان و محیط زیست پایه یازدهم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت پایه یازدهم با موضوع درس پنجم انسان و محیط زیست ،
در قالب ppt و در 84 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
زبــــاله
بسیاری از ما وقتی شب ها کیسه زباله خود را بیرون از خانه می گذاریم یا در کوچه و خیابان، بوستان یا مکان های عمومی دیگر، آشغالی رادر سطل می اندازیم، دیگر به بقیه ماجرا فکر نمی کنیم که چه بر سر این زباله می آید یا چه تأثیری بر محیط زندگی ما دارد.
موضوع زباله، امروزه یک مسئله و دغدغه بسیار مهم همه جوامع است. به تصاویر و اخبار توجه کنید. این موارد چند نمونه از مشکل دفن زباله را که کل کشور ما با آن روبه روست، نشان می دهد.
زباله در گذشته و حال
آیا در گذشته نیز مانند امروز، زباله یک موضوع مهم و نگران کننده بوده است؟ به نظر می رسد هر روز که می گذرد، زباله بیشتر به یک موضوع مهم زیست محیطی تبدیل می شود. به منظور پاسخ به این پرسش و مقایسه گذشته و حال، در این زمینه تحقیق کنید.
زباله های خانگی و شهری،
عمدتاً از پسمانده مواد غذایی و پوست میوه و سبزی، کاغذ، پلاستیک، قطعات فلزی، شیشه، پارچه و چوب تشکیل شده است.
زباله های کشاورزی، صنعتی و ساختمانی،
شامل ضایعات کشاورزی، فلزات، مواد پلاستیکی و شیمیایی و نخاله های ساختمانی است که در جریان فعالیت های اقتصادی، تولید می شود.
زباله های بیمارستانی،
مواد حاصل از فعالیت های پزشکی ودرمانی نظیر سرنگها، مواد پانسمان و باقی مانده داروها و وسایل جراحی را تشکیل می دهند.
زباله های خطرناک،
زباله هایی هستند که تأثیرات شیمیایی وخورندگی، آتش زایی و انفجاری، پرتوزایی و سمی دارند؛ مانندباتری، روغن ترمز، حشره کش، رنگ های روغنی، ضدیخ، لامپ های کم مصرف و فلورسنت، زباله های الکترونیکی مانند رایانه ها و تجهیزات جانبی آن ها، لوح های فشرده، گوشی های تلفن همراه هوشمند و هم چنین زباله های هسته ای یا اتمی.
زباله های الکترونیکی مقدار زیادی فلزات سمی و خطرناک مانند جیوه، سرب و کادمیوم دارند ...