دریافت فایل تحقیق بررسی یوبوت ( U-Boot ) چیست؟

تحقیق با موضوع بررسی یوبوت ( U-Boot ) چیست؟ ، در قالب ورد، در 35 صفحه، قابل ویرایش مفهوم سیستم دال مجوف یوبوت: امروزه از دالهای تخت بتنی با آرماتورگذاری معمولی تحقیق بررسی یوبوت ( U-Boot ) چیست؟|39030966|daryanakhoda|تحقیق بررسی یوبوت ( U,Boot ) چیست؟,قیمت یوبوت,سیستم یوبوت,معایب سقف یوبوت,قالب یوبوت,فرق سقف وافل و یوبوت,یوبوت زیردریایی,تحقیق در مورد سقف یوبوت,سقف یوبوت و کوبیاکس
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق بررسی یوبوت ( U-Boot ) چیست؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تحقیق با موضوع بررسی یوبوت ( U-Boot ) چیست؟،در قالب ورد، در 35 صفحه، قابل ویرایش

مفهوم سیستم دال مجوف یوبوت:
امروزه از دالهای تخت بتنی با آرماتورگذاری معمولی می توان در دهانه های بزرگ استفاده نمود . تغییرات جدید انجام شده در آیین نامه های طراحی و امکان استفاده از تکنولوژی های جدید باعث کاهش وزن دال و هزینه های اجرایی آن شده است. برخی از پیشرفت های انجام شده در زمینه تکنولوژی بتن مسلح و دلایل اجرای دال های تخت بتنی در دهانه های بلند به ترتیب زیر می باشد:
- استفاده از آرماتورهای فولادی با مقاومت بالا
- استفاده از آرماتور منفی در وجه فوقانی دال به منظور کاهش تغییر شکل ها در دال های چند دهانه
- استفاده از بتن مقاومت بالا در دال ها
- استفاده از سیستم های قالب بندی جدید که علاوه بر امکان ایجاد هندسه دلخواه دال، باعث کاهش هزینه های اجرایی نیز می گردد.
یک طراح می تواند با توجه به وجود انواع سیستم های سقف بتن آرمه، سیستم سقف مناسب و اقتصادی را انتخاب کند. در انتخاب سیستم سقف بتن آرمه، علاوه بر اقتصاد طرح می بایست به نکات زیر توجه داشت:
- سقف باید مقاومت کافی در برابر بارهای اعمال شده را داشته باشد.
- به منظور محدود نمودن مقادیر تغییر شکل ها تحت بارگذاری های دایم و غیر دایم می بایست سختی مورد نیاز دال فراهم گردد.
- با افزایش ابعاد دهانه ها، معیار سختی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. در این حالت امکان دارد به جای معیار مقاومت، معیار سختی تعیین کننده ابعاد اصلی باشد.
همانطور که در بالا اشاره شد با افزایش سختی دال می توان دهانه های بیشتری را پوشش داد. این امر که به یاری سیستم های قالب بندی امکان پذیر شده است باعث ایجاد دال های متفاوت با سختی های متفاوت می گردد که برخی از آنها عبارتند از:
- دال تخت
- دال تخت کتیبه دار (قارچی)
- دال با تیرهای فرعی
- دال مجوف