دریافت فایل پاورپوینت راهنمای نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی EndNote web

دانلود در 40 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات40حجم1047/493 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 40 اسلاید و با فرمپاورپوینت راهنمای نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی EndNote web|42100416|daryanakhoda|پاورپوینت آموزش نرم افزار endnote,پاورپوینت انتقال مقاله از پابمد به اندنوت,پاورپوینت راهنمای نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی EndNote web,دانلود پاورپوینت راهنمای نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی EndNote web
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت راهنمای نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی EndNote web آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود در 40 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات40حجم1047/493 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 40 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

نرم افزار EndNote، که یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت اطلاعات در روند پژوهش می باشد توسط شرکت عرضه شده است . نسخه تحت وب این نرم افزار با عنوان EndNote Web از طریق پایگاه اطلاعاتی ISI بطور رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است . این نرم افزار با ارائه بیش از 2300 استاندارد نشر مقاله و انواع فرمتهای پذیرفته شده بین المللی رفرنس نویسی، با یکپارچه شدن با واژه پرداز word ، به عنوان یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در نوشتن مقاله برای پژوهشگران و دانشجویان محسوب می شود.

در اين صفحه، تمام ركوردهايي كه ذخيره شده‌اند را مشاهده مي‌كنيد. مديريت بر روي اطلاعات ذخيره شده از قبيل گروه بندي اطلاعات، جستجو در اطلاعات ذخيره شده، حذف ركوردها، مرتب كردن و ... در اين قسمت انجام مي‌شود.

عنوان :

موارد کاربرد Endnote

روشهای دسترسی به ابزار Endnote web

رورود به نرم افزار Endnot یا ثبت نام
ثبت نام در نرم افزار Endnote

1 - جستجوی مستقیم از طریق پایگاه های موجود

2 – وارد نمودن رکوردهای اطلاعاتی منابع و ماخذ بطور دستی

3 – وارد نمودن فایل ذخیره شده از پایگاه ها

وارد نمودن فایل ذخیره شده از پایگاه Sciencedirect

روارد نمودن فایل ذخیره شده از پایگاهProquest
کاربرد ابزارهای Endnote web
در محیط word

Unformat Citation

برگشتن استنادها به وضعیت قبلی


"